Plaatje bij het artikel van OBS De Haarschool

Het team

title=

Ingrid Langeveld

Directeur

  • Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
  • Contact: i.langeveld@haarschool.nl
title=

Yolanda Scheer

Leerkracht groep 1/2a

  • Aanwezig: maandag en dinsdag
  • Contact: y.scheer@haarschool.nl
title=

Marja Wiepkema

Leerkracht groep 1/2a

  • Aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdag
  • Contact: m.wiepkema@haarschool.nl
title=

Petra Stoffels

Leerkracht groep 1/2b

  • Aanwezig: maandag t/m donderdag
  • Contact: p.stoffels@haarschool.nl
title=

Ester Alferink

Leerkracht groep 1/2b, groep 5 en coördinator Plusgroepen

  • Aanwezig: woensdag (Plusgroep), donderdag (groep 5) en vrijdag (groep 1/2b)
  • Contact: e.alferink@haarschool.nl
title=

Marloes de Heer

Leerkracht groep 3

  • Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag (groep 3) en donderdag (gymleerkracht)
  • Contact: m.deheer@haarschool.nl 

 Tijdens haar afwezigheid door de zwangerschap zal juf Anique Slagers op maandag, dinsdag en vrijdag in groep 3 zijn. 

title=

Sascha Jansen

Leerkracht groep 3

  • Aanwezig: woensdag t/m vrijdag
  • Contact: s.jansen@haarschool.nl
Meer lezen over Anique Slagers

Anique Slagers

(Inval)leerkracht groep 3 en gymleerkracht

  • Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag (groep 3) en donderdag (gymleerkracht)
  • Contact: a.slagers@haarschool.nl

Tijdens juf Marloes' afwezigheid door zwangerschap zal juf Anique haar taken waarnemen. 

title=

Nienke Rupert

Leerkracht groep 4

  • Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
  • Contact: n.rupert@haarschool.nl
title=

Pieter Bökkerink

Leerkracht groep 5

  • Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
  • Contact: p.bokkerink@haarschool.nl
title=

Wieke Bossink

Leerkracht groep 6 en ICT coördinator

  • Aanwezig: maandag en dinsdag (groep 6) en vrijdag (ICT)
  • Contact: w.bossink@haarschool.nl
title=

Heidi Winkel

Leerkracht groep 6

  • Aanwezig: woensdag t/m vrijdag
  • Contact: h.winkel@haarschool.nl
Meer lezen over Marike Ruiter

Marike Ruiter

Leerkracht groep 7

  • Aanwezig: maandag, dinsdag en woensdag
  • Contact: m.ruiter@haarschool.nl

 

title=

Monique Hofstee

Leerkracht groep 4 en 7

  • Aanwezig: woensdag (groep 4), donderdag en vrijdag (groep 7)
  • Contact: m.bruggeman@haarschool.nl
Meer lezen over Sander ten Hoeve

Sander ten Hoeve

Leerkracht groep 8

  • Aanwezig: maandag t/m vrijdag
  • Contact: s.tenhoeve@haarschool.nl
title=

Titia Wagenvoort

Intern Begeleider

  • Aanwezig: wisselend
  • Contact: t.wagenvoort@haarschool.nl
title=

Ineke Breedveld

Administratief medewerkster

  • Aanwezig: elke woensdagochtend en afwisselend maandag- of dinsdagochtend
  • Contact: i.breedveld@haarschool.nl

Deel deze pagina: