Plaatje bij het artikel van OBS De Haarschool

Het team

title=

Ingrid Langeveld

Directeur

  • Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
  • Contact: i.langeveld@haarschool.nl
title=

Yolanda Scheer

Leerkracht groep 1/2a

  • Aanwezig: maandag en dinsdag
  • Contact: y.scheer@haarschool.nl
title=

Marja Wiepkema

Leerkracht groep 1/2a

  • Aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdag
  • Contact: m.wiepkema@haarschool.nl
Meer lezen over Miranda Lonink

Miranda Lonink

Leerkracht groep 1/2b

  • Aanwezig: donderdag & vrijdag
  • Contact: m.lonink@haarschool.nl
title=

Ester Alferink

Leerkracht groep 3 & coördinator Plusgroepen

  • Aanwezig: woensdag (Plusgroep), donderdag en vrijdag (groep 3)
  • Contact: e.alferink@haarschool.nl
title=

Sascha Jansen

Leerkracht groep 3

  • Aanwezig: maandag t/m woensdag
  • Contact: s.jansen@haarschool.nl
title=

Nienke Rupert

Leerkracht groep 4

  • Aanwezig: maandag t/m vrijdag
  • Contact: n.rupert@haarschool.nl
title=

Pieter Bökkerink

Leerkracht groep 5

  • Aanwezig: maandag, dinsdag,donderdag en vrijdag
  • Contact: p.bokkerink@haarschool.nl
Meer lezen over Marike Ruiter

Marike Ruiter

Leerkracht groep 6

  • Aanwezig: maandag, donderdag en vrijdag
  • Contact: m.ruiter@haarschool.nl

 

title=

Wieke Bossink

Leerkracht groep 6 en ICT coördinator

  • Aanwezig: maandag (ICT) en dinsdag en woensdag (groep 6) 
  • Contact: w.bossink@haarschool.nl

Wieke wordt tijdens haar verlof vervangen door juf Judith Besselink.

title=

Heidi Winkel

Leerkracht groep 7 en groep 5

  • Aanwezig: maandag, dinsdag (groep 7) en woensdag (groep 5)
  • Contact: h.winkel@haarschool.nl
title=

Monique Hofstee

Leerkracht groep 7

  • Aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdag 
  • Contact: m.bruggeman@haarschool.nl
Meer lezen over Sander ten Hoeve

Sander ten Hoeve

Leerkracht groep 8

  • Aanwezig: maandag t/m vrijdag
  • Contact: s.tenhoeve@haarschool.nl
title=

Titia Wagenvoort

Intern Begeleider

  • Aanwezig: wisselend
  • Contact: t.wagenvoort@haarschool.nl
title=

Marloes de Heer

Leerkracht

 

  • Contact: m.deheer@haarschool.nl 

 

title=

Ineke Breedveld

Administratief medewerkster

  • Aanwezig: elke woensdagochtend en afwisselend maandag- of dinsdagochtend
  • Contact: i.breedveld@haarschool.nl

Deel deze pagina: